KONST / Oljemålningar / Oljemålning 7663499
nr 766 3499
Frans Wallin, Kanalmotiv, 47 x 102
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 2 juli 2012
kl 20:03:19
100 kr
150 kr